ოქტომბერი 21, 2015 18:10
კომისიამ სსიპ „ადამიანით ვაჭრობის (ტრეფიკინგის) მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დაცვისა და დახმარების სახელმწიფო ფონდს” ნუმერაციის რესურსით (ევრონომერი) – 116006 სარგებლობის ნებართვა მიანიჭა
საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნულმა კომისიამ სსიპ „ადამიანით ვაჭრობის (ტრეფიკინგის) მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დაცვისა და დახმარების სახელმწიფო ფონდისთვის” ნუმერაციის რესურსი (ევრონომერი) – 116006  საჯარო ადმინისტრაციული წარმოების შედეგად მიანიჭა.
სსიპ „ადამიანით ვაჭრობის (ტრეფიკინგის) მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დაცვისა და დახმარების სახელმწიფო ფონდი” ნუმერაციის რესურსით (ევრონომერი) – 116006 ოჯახში ძალადობის წინააღმდეგ ბრძოლისა და ოჯახში ძალადობის მსხვეპლთა დასაცავად ცხელი ხაზის ორგანიზებას გეგმავს, აღნიშნულ ნომერზე დარეკვა საქართველოს მაშტაბით ყველა ქსელიდან იქნება შესაძლებელი.

October 21, 2015 18:10
The Commission has granted numbering resource – 116006 (Euro number) to the “State Fund for the Protection and Assistance of (Statutory) Victims of Human Trafficking” LEPL.
GNCC has granted numbering resource – 116006 (Euro Number) to the  “State Fund for the Protection and Assistance of (Statutory) Victims of Human Trafficking” LEPL based on public administrative proceedings.
“State Fund for the Protection and Assistance of (Statutory) Victims of Human Trafficking” LEPL, with a numbering resource – 116006 (Euro Number), plans to organize a hotline in order to launch the fight against domestic violence and to protect its victims. The hotline will be available through every network within the country.