მაისი 04, 2015 11:07
ა(ა)იპ „ევროპის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი - თბილისი 2015-ის საორგანიზაციო კომიტეტეს” ცხელის ხაზის ორგანიზებისთვის ნუმერაციის რესურსი - 2015 მიენიჭა
საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნულმა კომისიამ ა(ა)იპ „ევროპის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი - თბილისი 2015-ის საორგანიზაციო კომიტეტეს”   ნუმერაციის რესურსი - 2-0-1-5, მიანიჭა.
ა(ა)იპ „ევროპის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი - თბილისი 2015-ის საორგანიზაციო კომიტეტეს”   ნუმერაციის რესურსით სარგებლობა დროებით 2015 წლის პირველი მაისიდან 2015 წლის 20 აგვისტომდე შეეძლება.  ცხელ ხაზზე დაკავშირება, აბონენტებისთვის უფასოდ, საქართველოს მთელი ტერიტორიიდან იქნება შესაძლებელი.

The organizing committee of the “European Youth Olympic Festival Tbilisi 2015” has been granted with numbering resource -2015 for managing its hotline
GNCC has granted numbering resource - 2015 to the organizing committee of the “European Youth Olympic Festival Tbilisi 2015”for managing its hotline.
An organizing committee of the “European Youth Olympic Festival Tbilisi 2015” will be able to use numbering resource temporarily, from May 2015 up until August 20, 2015. Subscriber will be able to reach the hotline free of charge throughout the whole Georgian territory.